Dlaczego kino?

Kino to nieograniczona przestrzeń do realizacji kreatywnych projektów. To miejsce, w którym widzowie doświadczają wielu pozytywnych emocji. My wzbogacamy to o przekaz reklamowy. Oferujemy reklamę na ekranach kin, w dostosowanych do potrzeb blokach oraz działania poza ekranem, począwszy od tradycyjnych akcji ulotkowych po działania ambient jak np. video-mapping lub marketing mobilny.

W salach Škoda 4DX realizujemy spoty w formacie 4DX, które oddziałują na wszystkie zmysły widza – można w ten sposób np. zaprezentować zapach nowych perfum. Najwyższa jakość obrazu i dźwięku (Dolby Digital, Dolby Surround oraz Dolby Surround EX), a także sale wyposażone w wygodne fotele sprzyjają skupieniu widzów na tym co dzieje się na ekranie. Reklama kinowa zapamiętywana jest 5 razy lepiej od telewizyjnej.

W New Age Media każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Na podstawie brief’u opracowujemy pomysły i wybieramy scenariusze akcji. Po zakończeniu działań  rozpoczynamy tzw. obsługę pozakampanijną, w tym dokumentację fotograficzną, raporty frekwencyjne itp.

Profil naszego widza:

4 Młody mieszkaniec dużego  miasta
5 Lider opinii
6 Podąża za trendami
1 Ogląda mniej TV niż przeciętny Polak
2 Ceni wartość marki
  3 Ma wysoką samoocenę sytuacji materialnej