New Age Media: Poland  Romania  Hungary  Czech Republic  Bulgaria   Slovakia 

1020

Sal kinowych
i 104 multipleksów

w Europie Środkowej

Nowości filmowe

News

O nas

New Age Media to największy w regionie Europy Środkowej dom sprzedaży reklamy w kinach wielosalowych. Firma powstała w 2002 r. z inicjatywy osób, które łączy pasja do kina i komunikacji marketingowej, dla których kino to miejsce rozrywki, a jednocześnie ważne medium reklamowe. NAM należy do Grupy Kapitałowej Cinema City.

więcej
O nas
więcej

Obecnie New Age Media jest niezaprzeczalnym liderem na rynku reklamy kinowej w regionie Europy Środkowej. Poprzez swoje biura w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii oraz na Słowacji i Węgrzech koordynuje działania…

zobacz więcej

Dlaczego kino

Kino to nieograniczona przestrzeń do realizacji kreatywnych projektów. To miejsce, w którym widzowie doświadczają wielu pozytywnych emocji. My wzbogacamy to o przekaz reklamowy. Oferujemy reklamę na ekranach kin, w dostosowanych do potrzeb blokach oraz działania poza ekranem, począwszy od tradycyjnych akcji ulotkowych po działania ambient jak np. video-mapping lub marketing mobilny.

więcej
Dlaczego kino
więcej

W salach Škoda 4DX realizujemy spoty w formacie 4DX, które oddziałują na wszystkie zmysły widza – można w ten sposób np. zaprezentować zapach nowych perfum. Najwyższa jakość obrazu i dźwięku(Dolby…

zobacz więcej

Oferta

New Age Media oferuje czas i przestrzeń reklamową w 45 obiektach kinowych Cinema City, w tym w 5 salach Škoda 4DX oraz w 5 kinach M IMAX, co łącznie stanowi komunikację na 355 ekranach w 20 miastach.

więcej
Oferta
więcej

Kampanie na ekranach/ „On-screen” Emisja spotu we wszystkich kinach sieci Cinema City i M IMAX przed wszystkimi filmami Emisja spotu w wybranych kinach sieci Cinema City i M IMAX przed…

zobacz więcej

Filmy

Nasz zespół

Biuro Reklamy

Bianka Pawlewska

Vice President of Cinema Advertising
New Age Media – Cinema City Group – CineWorld Group
Poland-Hungary-Romania-Czech-Slovakia-Bulgaria

Tel. +48 22 550 35 00
Email: b.pawlewska@newagemedia.pl

Fabian Wolski

Cinema Advertising Director
Tel. +48 510 024 105
Email: f.wolski@newagemedia.pl

Artur Manista

Client Partner

Tel. +48  662 065 500
Email: a.manista@newagemedia.pl

Albert Hanslik

Sales Supervisor
Tel. +48 510 024 101
Email: a.hanslik@newagemedia.pl

Jolanta Kędzierska

Sales Supervisor
Tel. +48 510 024 103
Email: j.kedzierska@newagemedia.pl

Katarzyna Wolska

Sales Manager
Tel. +48 510 024 110
Email: k.wolska@newagemedia.pl

Michał Wilczyński

Sales Supervisor
Tel. +48 510 024 111
Email: m.wilczynski@newagemedia.pl

Piotr Bryl

Sales Manager

Tel. +48 510 024 104
Email: p.bryl@newagemedia.pl

Paulina Nadolna

Advertising Sales Executive

Tel. +48 510 024 116
Email: p.nadolna@newagemedia.pl

Ewa Rydel

Sales Manager

Tel. +48 510 024 109
Email: e.rydel@newagemedia.pl

Bartosz Macichowski

Sales Manager

Tel. +48  735 990 881
Email: b.macichowski@newagemedia.pl



Dział Administracji

Kinga Buda

Office Manager

Tel. +48  510 024 108
Email: k.buda@newagemedia.pl



Dział Marketingu

Justyna Krzyżanowska

International Marketing Manager

Tel. +48  735 990 880
Email: j.krzyzanowska@newagemedia.pl

Tomasz Weczera

Marketing Manager

Tel. +48  510 024 102
Email: t.weczera@newagemedia.pl

Piotr Sobota

Graphic Designer
Tel. +48 510 024 112
Email: p.sobota@newagemedia.pl



Polska

Rumunia

Węgry

Czechy

Bułgaria

Słowacja

Zapytaj o ofertę